Ігор Гамаль
Рейтинг
+682.52
Сила
2056.72

Ігор Гамаль

i-gamal

Янукович погрожує журналісту

Журналіст задає доволі різке питання Януковичу, який, очевидно не очікуючи такої зухвалості, фактично погрожує йому у відповідь.


Читати далі →

Українські пенсіонери в Інтернеті

Згідно з дослідженням компанії GfK, в Україні активно росте аудиторія старшого віку в інтернеті. За останні 3 роки юзерів у віці «від 60 і старше» збільшилось на 371%. Аудиторія віком від 40 до 49 та від 50 до 59 теж росте дуже активно, хоча і повільніше за 60+.
Читати далі →

PayPal нарешті в Україні?

З 24 вересня Україна і Росія будуть знаходитися в числі країн, в які можна буде переводити гроші через міжнародну систему PayPal. Це зрозуміло з — нової тарифної сітки PayPal, куди включені ці країни.

Читати далі →

Партія Регіонів закупить кожному депутату по iPad за бюджетні кошти

Партія Регіонів у Київській міськраді пропонує виділити кошти з держбюджету на купівлю планшетів iPad для кожного з депутатів.  

Народні заср обранці зможуть отримувати документи для розгляду на засіданнях міськради на свою електронну пошту і переглядати їх на iPad. Таким чином,...
Читати далі →

Медведєв запропонував створити аналог World of Warcraft за мотивами російської історії

Президент Росії Дмитро Медведєв на спільному засіданні президій президентських рад з культури, науки і технологій 22 липня запропонував створити онлайн-гру на кшталт World of Warcraft за матеріалами російської історії.

Читати далі →

Укртелеком зареєстрував товарний знак «інтернет»

Свідоцтво на знак "Інтернет" зареєстровано у Держреєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг 10 червня 2011 (термін дії — до 6 квітня 2020 року).
Читати далі →