Як подорожувати по світу майже безкоштовно

Список організацій та ресурсів, за допомогою яких можна відвідувати нові країни, не витрачаючи на це всі свої гроші.


 
Ось список основних сервісів, які надають можливість приймати участь в різних заходах і проектах в різних країнах світу, включаючи волонтерство, навчальні програми та допомогу місцевим жителям за дах над головою таїжу.

Help Exchange
На цьому ресурсі місцеві жителі з різних країн світу запрошують до себе мандрівників, готових допомогти їм по господарству або в дрібному бізнесі в обмін на безкоштовне житло, їжу, іноді екскурсії або навіть заняття йогою. Відмінний спосіб не тільки відвідати нове місце, а й вивчити місцеву культуру. Просто виберіть той тип робіт, який підходить саме вам, і контактуйте з господарем. Наприклад, можна долучитися до італійського фермерства, витрачаючи на це всього лише дві години часу на день.

WWOOF
Тут ви можете знайти оголошення місцевих жителів у різних країнах світу, які займаються  фермерством і потребують безкоштовної робочої сили. Ще один спосіб подорожувати, працюючи за нічліг та їжу.

Sudan Volunteer Programme
Благодійна організація з Великобританії відправляє студентів-лінгвістів останніх двох курсів університетів і випускників в якості волонтерів в Судан, щоб вчити суданських дітей англійській мові. Можна долучитися до корисної справи і отримати хороший практичний досвід. Перевага віддається кандидатам, для яких англійська мова є рідною, але якщо у вас є практичний досвід викладання, вашу заявку також розглянуть.

SE7EN
На SE7EN можна знайти волонтерську програму або проект практично в будь-якій країні. Наприклад, відправитися на Багами для роботи на дослідницькій станції по вивченню лимонних акул.

VSO
Ще одна міжнародна благодійна організація, яка пропонує безліч волонтерських програм в різних країнах світу в сферах охорони здоров'я, екології, економіки, освіти та інших.

Youth in Action
Ця освітня програма Європейського союзу для молодих людей (до 30 років) щорічно видає гранти некомерційним організаціям на їх проекти в різних країнах, у тому числі в Македонії, Великобританії, Туреччині, Грузії, Латвії, Азербайджані, Хорватії.

 

Conservation Volunteers
А ця організація сподобається любителям екотуризму, які мріють відвідати Австралію або Нову Зеландію. Мета — захист природи. На сайті безліч волонтерських програм в різних частинах Австралії та Нової Зеландії як на короткий, так і на тривалий період.

Couchsurfing
Не варто забувати і про цей досить популярний ресурс, де ви запросто зможете знайти собі безкоштовне житло і нових друзів у різних країнах. Для суперекономії можна поєднати Couchsurfing з автостопом.

United Nations Volunteers
Крім того, можна стати волонтером ООН, якщо вам вже виповнилося 25 років, є вища освіта і володіння англійською, іспанською або французькою мовою.

AIESEC
Міжнародна молодіжна організація, що надає різні програми стажувань, програми обміну та можливості волонтерства для студентів і випускників вузів в 113 країнах світу.

Appalachian Trail
Ще одна некомерційна організація приймає волонтерів, які люблять природу і готові взяти участь у збереженні надбання організації (а це 250 тисяч акрів землі від штату Мен до Джорджії в США).

 

Find a crew
Якщо ви не страждаєте морською хворобою, можете стати частиною команди круїзного лайнера, яхти або катамарана і обміняти свою працю на захоплюючу подорож по морю (до ваших послуг Океанія і Азія). Ще одна альтернатива -Vagabond Sailing (Азія, Океанія, Середземномор'я).

Лоукостери
Нерідко бюджетні авіалінії пропонують дуже вигідні тарифи на перельоти, завдяки чому можна полетіти в іншу країну за смішні гроші. Не забудьте про Ryanair, Virgin Australia, Jetstar та інших світових гігантів бюджетних авіаперевезень, які хоч і не літають з України, але істотно зменшать бюджет на довгі або комплексні перельоти.

За матеріалами: lifehacker.ru, adme.ru

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте