Ваше ставлення до трагедії в Смоленську (загибель президента Польщі)

Останнім часом з'являється багато публікацій про зняте відео Андрієм Мендереєм. На якому, нібито, російські спецслужби розстрілюють людей, які вижили після авіакатастрофи. Цікавить Ваша думка щодо цієї, безумовно, жахливої події (авіакатастрофи)... Відео і публікації можна глянути на сайті: sprotiv.org

15 коментарів

Святослав Вишинський
Антиросійська істерія в Інтернеті виглядає непереконливо. Пошуки під уламками фюзеляжу (sic) тіл для «відстрілу» взагалі є справою практично неможливою. Не кажучи про серії судово-медичних експертиз, які тіла заглиблих повторно пройходять у Польщі, і від яких неможливо було би приховати вогнепальні рани, etc.
Ігор Гамаль
Чому ж неможливо? Спалити тіла і передати тільки залишки… Все можливо!

«літак польського президента був завантажений менш, ніж на дві третини. ТУ-154 бере на борт 163 особи. При завантаженні менш, ніж на 2 / 3, літак управляється без зусиль.

Наступна обставина – польський літак, зачепивши крилом дерева, перекинувся. Проте під час посадки пасажири і члени екіпажу повинні бути пристебнуті. Немає підстав думати, що це правило не дотримувалося при посадці в не дуже густому, але все ж тумані.

Остання обставина, здатна вплинути на кількість загиблих – кут атаки літака в момент зіткнення із землею. Є інформація досвідчених військових льотчиків, що ТУ-154 Леха Качинського «йшов на посадку, як винищувач». Тобто, під більш крутим кутом, ніж зазвичай. Це дійсно може збільшити кількість загиблих. Про це говорять також фрагменти літака, і їх розташування.

Офіційна версія – «під час катастрофи загинули всі». Висновок експертів: вірогідність поголовної загибелі всіх людей в літаку польського президента така ж, якби вода з відкритого крана потекла би не вниз, а вгору – прямо до стелі. Тобто, ймовірність, що в даній катастрофі загинули всі 96 людини на борту літака ТУ-154 – нульова.»

sprotiv.org/2010/05/05/vbiti-prezidenta-polshhi-kachinskogo-nakazav-putin-zhurnalistske-rozsliduvannya/
Ростислав Канюченко
Маячня! Скільки важить Ту-154? 52 тони. +6 тон пасижири. Вантаж, трошки палива. Ну нехай разом 60 тон. Хоча це й не принципово. Невже фюзеляж розрахований на те, що по його даху шваркнуть 60 тонами? Ні. У більшості авіакатастроф гинуть усі, хто був на літаку. Це нормально. Деформування фюзеляжу, удар, пожежа, стрес.
Далі — на рахунок відео. Я подивився оригінал — ні фіга там не зрозуміло. Камера ніби спеціально обминає ті місця, де у наступному відео у збільшені показані силуети людей. Щось там може і було, але стверджувати не можна. Тим більше домалювати можна будь-що.
Якесь незрозуміле прізвище у хлопця — Мендерей. Андрей Мендерей — легко запам'ятати. Я перевірив — немає більше людей з таким прізвищем. Ні ВКонтакті, ні взагалі в Гуглі. А мало би бути. От наприклад пошукайте в Гуглі Ростислав Канюченко, Ігор Гамаль або скажімо Святослав Вишинський. А Мендереїв нема. Дива, чи не так?
Чомусь в нас дуже люблять вірити усьому, де кажуть, що нас обманювали. Думайте, шановні, думайте! Головою, а не інтернетом.
А якщо вже хочете конспірології — будласка. От вам третій рівень змови. Зазвичай ніхто не думає більш ніж на два рівні. Це все провокація ЦРУ, щоб посварити Росію та Польщу. В ЦРУ достатньо потужностей, щоб підробити відео, гвалт про Мендерея (не українська прізвище, але для американського вуха добре звучить, і як слоган — добре запам'ятати) підняли саме штатівські ЗМІ.

Хоча з іншого боку — участь ФСБ не виключена. Бо ж літаки з президентами просто так рідко падають.

Ігор Гамаль
Це все дуже відносно!

1)Літак падав не з 5 кілометрів. А з декількох метрів. Звісно він мав певну швидкість, інерцію, але чи це може свідчити про те, що обов'язково(!) всі повинні загинути?!

Є купа прикладів, коли люди залишались живими.

2)Відео дещо дивне… Але польське розслідування довело, що воно не сфабриковане. А по самому відео, висновки нехай кожен робить сам для себе. Особисто мені, досить дивні події, які на ньому відбуваються, як для звичайної авіакатастрофи.
Ростислав Канюченко
1)не розрахований літак на падіння на дах! Міцність не та. От тут варіант падіння picasaweb.google.ru/Amlmtr/MWzNeJ#5464919512633511778
2)звідки ця інфа? Я пошукав у польских виданнях — нічого про це нема. Якщо ж інфа зі «Спротиву» — не вірю жодному слову. Досить таки упереджені хлопці.

Хоча! На схемі slil.ru/28960645 видно, що літак йшов рівненько не на злітну смугу. А паралельно до неї. І через особливості рельєфу почав чіпляти землю. Чому таке відхилення? Не за висотою, а за напрямом. От в чому питання… «Якщо ти параноїк, це ще не значить, що тебе не переслідують»
коментар було видалено
Ігор Гамаль
CNN подтверждает заявление Анджея Шеремета

Польская военная прокуратура объявила подлинным видео, снятое через несколько минут после крушения польского президентского самолета около российского города Смоленска, сообщает информационное агентство АРА по ссылкой на телеканал CNN Turk.

На видео засняты три двигающиеся фигуры, пистолеты, человек, выпрыгивающий из самолета, смех и слышен голос пилота, зовущего на помощь.

www.rupor.info/glavnoe/2010/04/30/generalnaja-prokuratura-polshi-rassmotrela-ubijc-p/

Генеральный прокурор Республики Польша Андрей Шеремет признал подлинность впервые опубликованного RUpor`ом любительского видео о расстреле российским спецназом пассажиров авиалайнера Ту-154, выживших 10 апреля 2010 года в катастрофе под Смоленском, назвал предварительные результаты расследования случившегося с польской стороны неудовлетворительными и потребовал немедленной отставки министра обороны Богдана Клиха.

Об этом сообщает польско-немецкое информационное агентство Polska Web News и телеканал CNN.

«После одной недели непонятной тишины в текущем ходе расследования по авиакатастрофе в Смоленске, во вторник на общественность вылился буквально целый поток информации после того, как вечером в понедельник польский генпрокурор Анджей Шеремет потребовал отставки министра обороны Богдана Клиха», — вечером 27 апреля сообщило агентство.
Ростислав Канюченко
Я тут теж зробив маленьке дослідження :)
По-перше, стаття з того-ж Рупора — rupor.info/glavnoe/2010/04/25/smolenskogo-videooperatora-sdelali-ukraincem-i-zar/ Виступають вони зі спростуванням своєї ж інфи.
Далі, подивимось звідки вуха ростуть про прокуратуру. А ростуть вони з КавказЦентру kavkazcenter.com/russ/content/2010/04/29/72081.shtml Зверніть увагу на дату статті — на день раніше, ніж на Рупорі. Так от —
«По сообщению информационного агентства АРА по ссылкой на CNN Turk, польская военная прокуратура объявила подлинным видео, снятое через несколько минут после крушения польского президентского самолета около русского города Смоленска.»
Інформаційна агенція АРА (http://en.apa.az/news.php?id=121042) — азербайджанська.
Крім того, із назви CNN Turk на Рупорі Turk зникло, і для солідности вийшло CNN. Знайшов я цю статтю про прокурора — www.cnnturk.com/2010/dunya/04/28/polonya.acikladi.goruntuler.gercek/573973.0/index.html
Далі — той же Кавказ Центр часто посилається на Polska Web News — polskaweb.eu/polen-trauen-experten-und-politikern-nicht-67486733.html Німецький німецькомовний ресурс!
Чому такі дивні джерела?
Екстремістський антиросійський Кавказ Центр, азербайджанський АРА, який не має жодного відношення до Польщі, німецький сайт про Польшу, і CNN другорядної важливості. Я перевірив — на польских ресурсах немає цієї інфи. Просто подумайте — вже 10 днів відомо, що хтось розстрілює президента іншої держави. Невже всюди було б так тихо? Я думаю ні. Кому то треба — питання інше.
Ігор Гамаль
Можна припустити, що сама ж польська влада не дає змоги розголосу справі до закінчення розслідування. Хоча, я більш ніж впевнений, що розголосу справи не буде «в принципі». Оскільки, а що вони можуть протиставити? Приклад з Грузією вже всіх мав навчити, що «моя хата скраю» це не тільки про Україну :(
З іншого боку, можливо, дійсно відео — «фейк».

Мені просто було цікава думка блогерів…
Ростислав Канюченко
Так. Але нажаль тут було здебільшого представлено тільки наші думки :)
Ростислав Канюченко
І ще одне. Загадка російською:
Как правильно — у рыбей нет зубей, у рыб нет зуб или у рыбов нет зубов?
Правильної відповіді тут нема. Правильна — у рыб нет зубов. Але це теж неправильно, бо в риб зуби є.
Отак от — для кожного рівня розумників є свій рівень підступності.
Андрій Волошин
Можна ще вважати це за Божу кару поляків.
Знаю пару людей які раділи після цієї трагедії.
Ростислав Канюченко
Ну за божу кару можна вважати будь-що. Навіть якщо сусідові добре :)
Олександр Маслак
Ну це швидше є свідченням психічної неадекватнсті тих людей. А брати до уваги думку психічних неадектватів не варто…
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте